Spontánní bubnování

AMCON Europe s.r.o.: teambuilding napříč hranicemi

Hudba je jazyk, který překonává veškeré hranice a omezení. O tom se přesvědčil tým zaměstnanců z české pobočky japonské firmy AMCON Europe, s.r.o. jejichž oddělení lidských zdrojů (Michaela Valentová, HR) nás oslovilo s prosbou uspořádat pro jejich kolegy (20. března 2015) teambuilding Spontánního bubnování®, tance a zpěvu a to včetně zajištění vhodných prostor a menšího občerstvení.

I když jde o českou pobočku, dvacetičlenný tým zaměstnanců firmy AMCON Europe je z různých konců světa, takže se mísila angličtina s češtinou a japonštinou. Hlavní slovo měly samozřejmě, jak je u nás dobrým zvykem, bubny za doprovodu vokálních zpěvů všech přítomných.

M. Valentová (HR): Děkujeme za skvělou atmosféru. Myslím, že na to ještě dlouho budeme vzpomínat. 🙂

I my děkujeme za skvělé podvečerní setkání. Za nás můžeme potvrdit, že jde o skvěle sehranou partu moc milých lidí, kteří se velice rychle zapojili do hraní rytmických her na africké bubny jembe. Bylo úžasné, že se vůbec nebáli zpívat. Někteří se s naprostým nadšením odvázali k tanci ať už s naší tanečnicí Uršulou nebo dokonce k sólovým kreacím…

 

Hudebně taneční skupina Sueneé

Sueneé – umělecký vedoucí, buben a vokální zpěv

Uršula – tanec a buben

Ren Sun – buben a vokální zpěv

Láďa – buben a perkuse

 

Exit mobile version