Spontánní bubnování

Astrovíkend v Praze – Holešovicích 12.5.2018

Další esoterický festival Astrovíkend, na který jsme byli pozváni s projektem spontánního bubnování, se konal ve dnech 12. a 13. května 2018 na pražském Výstavišti.

Opět se bubnovalo, zpívalo a tančilo u Křižíkovy fontány, na kterou byl díky vodě tryskající pod azurově modrou oblohou úchvatný pohled.

Kromě návštěvníků festivalu se k nám připojili i někteří z  účinkujících a tak jsme se na společné bubnovací vlně svezli například s moderátorem festivalu Slávkem Bourou, s kartářem Láďou či s Ravenem Argoni.

Velkým zpestřením akce jménem Astrovíkend pak byla nedělní jam session s Danem, který naše bubnování naprosto fascinujícím způsobem obohatil o hru na didgeridoo a djembe.

Všem, kteří s námi alespoň na chvíli vstoupili do světa rytmů a nechali se pohltit vibrací a energií bubnů a dalších hudebních nástrojů, děkujeme a těšíme se na další setkávání při spontánním bubnování.

Kdo by se s námi chtěl setkat, zatančit, zabubnovat, přijďte do čajovny Šamanka, bubnujeme každý druhý čtvrtek od 19 hodin. Vše naučíme, není potřeba mít zkušenosti, jen odvahu se bavit a být spontánní 🙂

Těšíme se na vás!

Exit mobile version