Spontánní bubnování

BELTINE jsem si moc užila

Na prodlouženém čarodějném víkendu v rytmu bubnů v Rokytnici jsem byla poprvé. Vůbec jsem si neuměla představit, jaké to bude. Jak se dají skloubit tak hluboké věci jako konstelace, výklad karet či sauna s bubnováním, zpěvem, tancem a výletem po okolí?

Přijela jsem do krásných krkonošských hor pobýt s přáteli, poznat nové lidi, užít si volné dny a – zjistit to. Ve čtvrtek večer nás přivítaly nádherná jarní zeleň, slunce, útulné penzionové pokojíky a neuvěřitelné porce jídla. A to nemluvím o zmrzlinovém poháru na přivítanou. „Tak jestli tohle sním, tak už ani nevstanu, nehledě na bubnovací program,“ pomyslela jsem si.

Bylo to neuvěřitelné. Nejen, že jsem vstala, ale dokonce i s ostatními tančila. Opravdu jsem se odvázala a plnými doušky si užívala vše, co přicházelo či bylo nabízeno. Diskotéku, karaoke, hru na koncovku na vrcholu kopce, bubnování i „jen“ opalování se na slunci, vůni přírody, samostatné procházky a naslouchání šumění potoku.

To, pro co jsem si přijela, jsem rozhodně dostala. Hluboké zážitky, poznání nového, překonávání sebe sama, radost a uvolnění. Karta Splývání s proudem, kterou jsem si intuitivně na konci pobytu vytáhla, to jen potvrdila. Těším se příště.

* Martina Vavrochová

Exit mobile version