Spontánní bubnování

Interaktivní koncert 5 elementů právě u Vás

Zleva: Nami (zpěv), Zuzka (tanec), Alice (múza), Martin (tibetské mísy), Lily (tanec), Sueneé (moderátor, bubeník), Maike (el.akustická kytara), Natálie (múza), Radek (fujara, koncovky), Alenka (manažerka večera), Kačenka (nejmenší divačka)

Hudebně taneční skupina Sueneé

Hudebně taneční skupina Sueneé v rámci svého portfolia zpracovala divadelní představení Interaktivní koncert 5 elementů. Jak je z názvu díla patrné jde o interaktivní koncert, do kterého se mohou aktivně zapojit právě i diváci. V tomto směru je to netradiční pojetí.

Představení v sobě spojuje dvě složky – hudební a spirituální. V hudební formě přináší divákům možnost aktivně spoluvytvářet hudbu, hlasový i pohybový projev na jevišti. Jsou přímo vybízeni, aby se aktivně zapojili. Ve spirituální rovině se představení zaměřuje na základní životní principy stvoření představované 4 základními živly: Země, Voda, Vzduch a Oheň a klíčového spojujícího 5. elementu, kterým je duch – tvůrčí spirit.

Během představení mají lidé jedinečnou příležitost vyzkoušet si hru na rytmické nástroje (bubny, dřívka, zvonečky, dešťové hole), zpěv, dechové nástroje (koncové píšťaly) a inspirovat se orientálními a africkými tanci.

Představení jsme již dvakrát prezentovali v divadle Kampa, které nám poskytlo plnou důvěru a hlavně prostory pro realizaci tohoto speciálního projektu. Na představení máme velmi pozitivní ohlasy.

Každý večer je naprosto originální, protože ač je postaven na pevně dané kostře, jednotlivé scény jsou ve svém obsahu čirou improvizací vznikající na místě.

My, jako Hudebně taneční skupina Sueneé, se chápeme jako herci amatéři. Naším záměrem je bourat pomyslnou bariéru mezi jevištěm a hledištěm a tím vtáhnout lidi do děje.

Chceme lidi inspirovat a obnovit v nás všech touhu tvořit jedinečnou a osobitou cestou. Každý z nás je naprosto unikátní a úžasná bytost s jedinečným talentem.

 

Zaujalo vás?

Objednejte si naše představení i do vašeho divadla. Představení vyžaduje prostor s barevným osvětlením o ploše alespoň 20×20 metrů a v hledišti prostor pro alespoň 50 míst.

Kontaktujte nás.

Exit mobile version