Spontánní bubnování

Šamani opět bubnují v Šamance

Je to už téměř devítiletá tradice. Každých 14 dnů se scházíme v čajovně Šamanka a společně sdílíme večer Spontánní bubnování®, tanec a zpěv naplněný hudbou, jenž spojuje naše srdce. Stejně jako na Vyšehradě, i zde je vše velkým překvapením, na které se všichni moc těší. Co budeme hrát a jak nám to bude znít? Nikdo předem neví. Je to vždy mezi Nebem a Zemí. Je to, jako bychom vstoupili do proudu řeky a svými pohyby na hudební nástroje čeřili hladinu.

Možná si říkáte: no jasně, za takovou dobu jsou už sehraní profíci. Večer je otevřený jak těm zkušeným tak nově příchozím. Zkušenost říká, že byste těžko hádali kdo je kdo. Protože když se všichni vezeme společně na jedné vlně a nasloucháme si, každý si najde svůj part – svou část rytmu, písničky, která naprosto trefně dotvoří celek.

Ze setkání, které proběhlo minulý čtvrtek v čajovně Šamanka, pro nás nafotila profesionální fotografka Jája. Pár obrázků sdílím a nakonec připojuji i ukázku z našeho hudebního tvoření.

Pokud vás láká být součástí něčeho takového, tak využijte skvělou příležitost. Scházíme se každých 14 dnů v čajovně Šamanka: Spontánní bubnování®, tanec a zpěv.

Zúčastnit se může každý – i úplný začátečník. Buben vám rádi půjčíme. Je třeba se zarezervovat.

Exit mobile version