Sueneé

Jsem duší Hudebně taneční skupiny Sueneé, a to už od roku 2007.

Vytvářím bezpečný prostor pro lidi, kteří si chtějí spontánně zahrát, zatančit a zazpívat.

Dodávám jim odvahu a zprostředkovávám prostor pro jejich realizaci.

Rád spojuji lidi, kteří mají něco společného – třeba lásku k hudbě, zpěvu a tanci či rytmu. Nabízím nevšední zážitky prostřednictvím bubnování a hudby i pro lidi, kteří jsou jinak hudbou nedotčeni a nikdy na nic nehráli.

Tvořím most mezi „já neumím“ k „já hraju“… u toho se skvěle bavím já i účastníci. Pomáhám skupině jednotlivců, kterými jsme na začátku akce, se v jejím průběhu spojit a vytvořit jeden velký orchestr, který jednotně dýchá. Je to úžasný zážitek spojení a naladění. Rozdávám lidem radost!

Mojí druhou tváří je Sueneé – lektor osobního rozvoje, specializující se na firemní klientelu. Své dlouholeté poznatky z výcviků systemických konstelací a jejich vedení, lektorské zkušenosti z oblasti informačních technologií, jsem postupně propojil se svou láskou k bubnování a hudbě. Se svou Hudebně taneční skupinou Sueneé připravuji rozvojové a regenerační programy, speciální a tematické workshopy pro firemní klientelu. Je možno vybrat si ze základní nabídky, nebo připravit projekty na míru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Spontánní bubnování®

Česky English