Spontánní bubnování

Týdenní rekreační program pro děti

Plánujete uspořádat dětský tábor pro děti od 6 do 15 let a chcete dětem nabídnout něco nového? Nabízíme Vám týdenní program pro dětské tábory tématicky zaměřený na hudbu, tanec a zpěv.

Klíčová fakta o programu:

 

Africké bubny

Co vám můžeme konkrétně nabídnout?

Nevšední zážitek s rytmickými a dechovými hudebními nástroji jako jsou africké bubny djembe, šamanské rámové bubny, chřestidla, ozvučná dřívka, dešťové hole, koncové píšťaly, dále pak tanec s orientálními šátky či volně improvizovaný tanec. Samozřejmě budeme využívat i svůj vlastní hlas.

Vaše děti získají během týdne nové zkušenosti:

 

V čem je naše nabídka přínosná právě pro Vaše děti?

Zvuk rytmických nástrojů a hudební nástroje samotné jsou nám lidem velmi blízké již od dávných časů a mají bohatou tradici. Zpívat, tancovat a hrát je přirozeností každého z nás.

Hra na hudební nástroje pozitivně podporuje a stmeluje kolektiv dětí. Je to jeden ze způsobů, jak se spolu mohou naučit komunikovat a vyjadřovat svoje emoce, pocity a nálady, aniž by musely použít slova.

 

Koncovky

Cílová skupina

Není nutné, aby se děti učily noty nebo osnovu hry. Zkušený lektor děti provede prvními krůčky k jejich vlastní inspiraci a podpoří jejich odvahu experimentovat. Děti nemusí mít žádné předchozí hudební zkušenosti.

Při hře nepoužíváme výkonnostní hodnocení (známky, body atp.). Každý z nás má svůj osobitý talent a nadání tvořit. Je třeba plně respektovat dovednost, se kterou dokáže dítě přijímat nové zkušenosti.

 

Nástroje k zapůjčení

Máme k dispozci dostatek hudebních nástrojů: bubny africké i šamanské. Dřívka a jiné rytmické nástroje. Koncové píšťaly a orientální šátky.

 


Vaše nabídka mne zaujala

To je skvělé! Rádi Vás seznámíme s podrobným konceptem našeho týdenního programu. Program rádi uzpůsobíme Vašim podmínkám a možnostem. Též můžeme pomoci s nalezením a zajištěním lokality, kde tábor uspořádat. Neváhejte nás kontaktovat.

 

 

Exit mobile version