Účastnická dohoda

Vaše přihláška na seminář, přednášku nebo kurz je platná a svou účast máte rezervovanou až po uhrazení stanovené zálohy. Údaje k úhradě můžete obratem získat prostřednictvím online formuláře. V případě komplikací napište na uvedený mail v kontaktech a budou vám zaslány přesné instrukce k platbě, a to nejpozději do 24h.

Kurzy a semináře vedené Janem Sueneé Markem, případně dalšími lektory, jsou výhradně určeny k osobnímu rozvoji jednotlivců a skupin. V žádném případě nenahrazují léčbu nemocí, psychických obtíží nebo závislostí. Účast na akcích dobrovolná. Akcí by se měli účastnit lidé bez závažných psychických problémů, pokud v minulosti prodělali léčbu psychických obtíží, doporučujeme konzultaci s lékařem. Účastník je povinen informovat o svých aktuálních obtížích, případně infekčních chorobách.

Po celou dobu konání akcí je účastník odpovědný sám za sebe. Pokyny lektora jsou návrhy a možnosti, kterými se účastník řídí podle svého vědomého rozhodnutí. Účastník akcí je srozuměn se skutečností, že v průběhu akce může být vystaven emocionálnímu, psychickému a fyzickému zatížení.

Účastník je také odpovědný za své chování vůči osobám v místě konání akce, nebo k dalším účastníkům konkrétní akce. Lektoři nebo provozovatelé prostor v místě konání akce nenesou odpovědnost za ztráty, škody nebo zranění. V případě nemoci nebo zranění si účastník veškeré finanční výlohy nutné k jeho ošetření hradí sám.

Pokud účastník absolvuje akci za účelem její následné prezentace, nebo sbírá materiály pro svou publikační činnost, je nutné, aby o svém záměru informoval lektora/y před začátkem akce a ke všem výstupům získal jejich písemné svolení.

Lektor si vyhrazuje právo na vytváření audio, video a foto záznamů pro účely archivace akce, nebo pro použití pro svou prezentaci, ale výhradně pro užití na svých webových stránkách nebo video kanálech (youtube, vimeo, instagram apod.).

Účastník mladší 18-ti let musí mít ke své účasti doložené písemné svolení rodičů nebo zákonných zástupců, nebo musí jeho zákonný zástupce musí být osobně přítomen.

Lektor může bez podání důvodů ukončit účast konkrétního účastníka akce, v tomto případě bude finanční úhrada (kurzovné) navrácena v poměrné výši. Pokud účastník akce ukončí svoji účast v průběhu akce, nemá nárok na vrácení kurzovného.

Storno: Při odhlášení se ze semináře, kurzu nebo přednášky do 14 dnů před zahájením akce je účtován storno poplatek ve výši 300,- Kč. Při pozdějším odhlášení propadá zaplacená záloha v plném rozsahu, ale účastník má možnost poslat za sebe náhradu, která uhrazenou zálohu může vyčerpat. Zálohu lze přesunout na jiné akce, nejpozději tak lze učinit 14 dní před začátkem původního semináře. Po absolvování semináře je jakýkoliv nárok na vrácení kurzovného vyloučen.

Vyplněním a odesláním osobních údajů ve formuláři přihlášky souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazení do databáze zájemců o služby, která je ve vlastnictví Jana Sueneé Marka. Jan Sueneé Marek se zavazuje, že tyto údaje neposkytne třetím osobám. Zpracování osobních údajů se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že tento uvedený souhlas může být odvolán pouze písemnou formou (e-mail), a to s účinností 30 dnů ode dne, kdy bude odvolání souhlasu doručeno vlastníkovi databáze.

Děkujeme. Nyní se můžete přihlásit na seminář.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Spontánní bubnování®

Česky English