Miluj svůj život – 40. festival esoterických a duchovních směrů

Minulý víkend (kolem 05.07.2014) proběhl již 40. ročník festivalu Miluj svůj život. Naše účinkování na tomto festivalu v Plzni bylo jistým comebackem po letech. Uplynulo mnoho vody a já (Sueneé) přišel společně s partou skvělých přátel (moje žena Martina, dcera Anička, tanečnice Uršula a Dana, zpěvačka Linda, bubeník Mikuláš, šamanka Ewa, kytarista Maike…), kteří mi pomohli pro účastníky festivalu zprostředkovat skvělý spirituální zážitek v sobotním večerním programu Spontánního bubnování, tance a zpěvu.

Protože Linda byla s námi vůbec poprvé na tak velké akci, zeptal jsem se jí, jaké to pro ni bylo?

Spontánní bubnování®, tanec a zpěv na plzeňském festivalu „Miluj svůj život 2014“ – jaké to bylo? Bylo to úžasné, spontánní, ohlušující, nápadité, něžné, překvapivé, elektrizující… zkrátka, byl to úžasný zážitek! To, co se tam dělo, se nedá nacvičit, připravit, nahrát, tohle prostě musí přijít – a podle mého názoru v sobotu všechno aspoň na chvíli zapadlo přesně tam, kam mělo.

Bylo to jako z jiného světa – zažila jsem večer, o kterém jsem druhý den měla pocit, že se vlastně vůbec nestal – to přece nemohla být pravda! Ale kladné ohlasy od přátel a kamarádů napovídají, že se asi přece jenom něco stalo, že to nebyl jen sen.

Každý, kdo přišel, byl součástí víru dění – ať už hrál, zpíval, tleskal, tancoval, sledoval, usmíval se – každý jeden z těch, kdo tam byli, přispěl k atmosféře, která byla plná pozitivní energie a neskutečných vibrací – tímto děkuji, děkuji vám všem, kteří jste tam byli – byli jste úžasní!! A moc doufám, že jste si to také užili!!

Věřím, že jsme si to spolu skutečně užili! 🙂 Dnes jsem odeslal pořadatelům MSŽ přihlášku na účinkování 41. na ročníku. Doufám, že se tam všichni zase potkáme…

Děkujeme pořadatelům za příležitost, pořízení fotek a vám za účast!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Spontánní bubnování®

Česky English