Ohlasy na Interaktivní koncert 5 elementů

Hudebně taneční skupina Sueneé a diváci v divadle Kampa

Uršula Hubínková:
Děkuji své skupině a hlavně divákům za fantastický zážitek 🙂 :*

Jan Lugar Novák:
Na tomto vystoupení mne zaujalo spojení 5 elememtů a interaktivního zapojení diváků. Proto jsme se s ženuškou rozhodli, že se vypravíme do Prahy, se na Vás podívat. Byl jsem zvědavý jak budou elementy ztvárněny a byl jsem mile překvapen.Vystoupení mne nadchlo a naplnilo mne inspirací pro duchovní činnost u Kmene Boii. Prožívání elementů a keltské mytologie je jedna z činností, které se chci v budoucnu věnovat. Věřím že navážeme se skupinou Sueneé plodnou spolupráci k obecnému prospěchu.  Děkuji, bylo to skvělé!

Martin Ryšavý:
Přidávám se. Bylo to strhující

Ladislava Písnička Svobodová:
Včera večer v divadle Kampa jsme se dostatečně vyřádili. Díky všem divákům za podporu a díky všem spoluúčinkujícím. Bylo to spontánní a každý si v představení jistě našel to, co dělalo dobře oku, uchu a pohybu. Diváci se urvali doslova ze sedadel a zpívali, bubnovali a tančili s námi na „jevišti“. Každý vyjádřil ze sebe to, co potřeboval a tak by to mělo být každý den. Hned by bylo líp..:) ještě jednou díky…:)

Pavel Třešňák:
Bylo to výborný, díky.

Jiří Dražil:
Napodruhé se hostování hudebně taneční skupiny Sueneé v Divadle Kampa zdařilo ještě lépe než napoprvé. Diváci mohli vyjádřit svůj vztah k základním elementům pomocí bubnů, koncovek, zpěvu či tance za citlivého vedení účinkujících.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Spontánní bubnování®

Česky English