Hudba je odvěkým lékem

Spontánní bubnování ve firmě

Dnes je pryč doba, kdy skupinka sborově zpívající „Om“, nebo relaxující nad libými tony hudby, popřípadě běhající přes žhavé uhlí, byla označována za „pomatence“.

Osobní rozvoj je hybatelem úspěšného businessu po celém světě. Hudba a její vibrace působí na energetický systém lidského těla, dokáže rozvibrovat shluky negativní energie a tím i uvolnit nahromaděné bloky. Stále se zvyšující nároky na pracovníky, nervozita z minulého neúspěchu, stres  – to vše jsou faktory, které zapříčiňují nízké sebevědomí zaměstnance a které mohou způsobit jeho vyhoření. Hudba dokáže velmi pozitivně působit na člověka, uvolnit stres a také odstraňuje takovou tu tzv. „blbou náladu“.

Souhra ve společném hraní může ukázat způsob, jak se společně sladit i při samotné práci, ať v rámci celé firmy, oddělení, nebo v projektovém, případně obchodním týmu. Chcete uvolnit stres svých zaměstnanců? Čekají vás velké změny, nové úkoly, plány nebo projekty?

Zkuste to moderně a přitom zábavně. Dejte svým zaměstnancům důvod, aby s radostí pracovali na plný výkon. Spontánní bubnovánítep pro vaše podnikání.

Zavolejte, domluvíme se, co bychom pro vás mohli přesně připravit, nebo napište, zašleme vám naši modelovou nabídku. Vybrané příklady nabídek najdete na našich stránkách v sekci Služby / Firmy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Spontánní bubnování®

Česky English