Spontánní bubnování v jednom rytmu

Všichni hrajeme v jednom rytmu, abychom se uvolnili od stresu a napětí. Vyvrcholením je velká show plná rytmů, dynamické hry a týmové spolupráce.

Nabízíme možnost skvělého odměnění zaměstnanců nebo obchodních partnerů a jejich zrelaxování netradičním a poutavým způsobem. Rozšíříme váš pracovní workshop, teambuilding nebo firemní oslavu. Máme k dispozici velmi poutavý a interaktivní program, který není běžný a je novinkou na trhu se zaměstnaneckými programy.

Každý dostane k zapůjčení africký buben djembe. Naučí se, jak na tento buben hrát – jak využít skrze buben svůj osobitý tvůrčí potenciál pro týmovou hru.

Cílem tohoto programu je možnost „ochutnat“ něco nového, zrelaxovat se a získat skvělý zážitek.

Specialitou tohoto programu je vystoupení profesionální orientální tanečnice, která bude tancovat na hudbu, jenž vznikne právě díky týmové spolupráci účastníků.

Od účastníků programu se neočekává žádná předchozí znalost hry na nějaký hudební nástroj nebo jakákoliv jiná hudební průprava. Veškerá hudba vznikne na místě jako společné dílo díky tvořivé improvizaci.

Program je vhodný pro 30 osob.
Délka programu je 90 minut.

Předpokládáme, že se programu zúčastní podstatná většina účastníků Vaší akce. Všichni lidé bude mít k dispozici buben.


Vaše nabídka nás zaujala

To je skvělé! Rádi Vás seznámíme s podrobným konceptem našeho programu. Program rádi uzpůsobíme Vašim podmínkám a možnostem. Kontaktujte nás!.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Spontánní bubnování®

Česky English