Akademii nadání na Berchtoldě

Martinka a Natálie tančí

V pondělí 11.7.2011 jsme vyrazili na náš oblíbený a často navštěvovaný zámek Berchtold, abychom v jeho zahradách bubnováním, tancem a zpěvem potěšili děti i dospělé z občanského sdružení Akademie nadání z Plzně. Třicítka dětí i dospělých natěšeně přišla do našeho kruhu a show mohla začít!

Organizačně a bubnováním slunečnou odpolední hodinku zajišťoval Sueneé, hraním na buben, koncovku a tancem přispěla Martina Marková, hraním na buben a tancem také excelovala Natálie Šimončičová a v neposlední řadě na buben doprovázela Hana Janoušková a Bedřich Janoušek nás doprovázel jako fotograf. A dále děti i dospělí, kteří si přijeli odpolední hudební dýchánek vychutnat.

Bum, bum, bum! Pondělní hudební show začala hraním na bubínky, ale u toho nezůstalo. Sbor hlasů odpovídal na Sueneého bojové pokřiky a kdo nehrál na buben a nezpíval, tak se přidal alespoň hrou na dřívka nebo jiné nástroje.

Pro holčičky byly připraveny šátky, s penízky i bez nich, aby si mohly zatančit, a dokonce se přidali i dospělí! Kluci mezitím pilně bubnovali, aby něžné pohlaví mohlo tančit.

Hodinka uplynula jako nic a my se těšíme na další setkání v rytmu bubnů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Spontánní bubnování®

Česky English