Pro lepší svět v Sedlčanech, aneb náhody neexistují

O víkendu 13.4. až 14.4. jsme byli pozváni do Sedlčan, kde se konala akce s názvem Pro lepší svět – Sedlčany. Na této akci jsme vystoupili a prezentovali naše dovednosti. Setkali jsme se tu ve složení Sueneé (bubny), Radek (koncovky), Uršula (orientální tanečnice) a jako morální a intelektuální podpora nás doprovázela Iva, kamarádka Uršuly. Byla s námi i Písnička, naše nová zpěvačka.

V sobotu jsme se setkali se zajímavými lidmi: Alfred Strejček (básně od Kainara), Tomáš Řemínek (spoluorganizátor veletrhu Esoterika) a dalšími. Věřím tomu, že jsme zase propojili další sítě a vytvořili další přátelské vazby, díky kterým se jistě potkáme i při dalších příležitostech.

V neděli dopoledne jsme pak naprosto spontánně (jak je naším dobrým zvykem) s celým týmem včetně našeho milého hostitele (Jan Red Shirt) vyrazili do nedaleké přírody, kde jsme se čistě náhodou setkali s žáky 5.B základní školy Děčín, kteří zde byli na škole v přírodě.

Po krátké rozpravě mezi žáky v duchu: „Jééé, hele tady jsou nějaký lidi s autama.“, jsme nabídli možnost si společně a naprosto neplánovaně zahrát. A jak nám to šlo, se můžete podívat na následujícím kratičkém videu. Celkem jsme spolu strávili asi hodinu. Nám i dětem se to moc líbilo a v duchu akce předešlého dne též věříme, že jsme se neviděli naposledy.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Spontánní bubnování®

Česky English