Gymnázium Na Zatlance hned dvakrát

Bubeníci a tanečnice gymnázia

V úterý 13. 12. a ve čtvrtek 15. 12. 2011 se naše Hudebně taneční skupina Sueneé vypravila za studenty do Gymnázia Na Zatlance, abychom společně bubnovali, tančili a zpívali. Pozvala nás paní učitelka Věra Křesťanová, která má bubny, tanec a zpěv ráda a snaží se toto nadšení předat i svým studentům. Přivezli jsme spoustu bubínků i dalších hudebních nástrojů a zážitek mohl začít!

V úterý bylo složení komornější, skupinu zastupoval šéf Sueneé se svou ženou Martinou a hrát nám pomáhalo devět studentů a paní učitelka. Studenti ukázali, že v nich něco je, a pod vedením Sueneého pilně a nadšeně bubnovali, tančili a zpívali.

Ve čtvrtek bylo složení silnější: třináct studentů s paní učitelkou a ani Hudebně taneční skupina Sueneé se nenechala zahanbit. Sueneé si přivedl kromě Martiny i tanečnici Uršulu, další bubenici Natálku a k tomu fotografa Michala. Opět jsme zhasli, zapálili svíčky a šlo se do toho! Kostlivec ve skříni, protože jsme bubnovali v učebně biologie, se otřásal v rytmu bubnů a my ostatní také. Tanečnic bylo ještě víc než v úterý a křepčily okolo „ohně“ – svíčky.

Bubnovali jsme, zpívali a tančili ze všech sil. Těšíme se zase za rok na viděnou!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Spontánní bubnování®

Česky English