Spontánní bubnování pro B4B Rubínový klub

Se Sueneém se pravidelně setkáváme v podnikatelském klubu B4B. 18.prosince 2012 jsem měl příležitost „ochutnat“ spontánní bubnování právě na předvánoční pracovní snídani klubu B4B. V závěru snídaně nás čekalo překvapení – všichni přítomní dostali jeden hudební nástroj a… během několika desítek vteřin z nás byla doslova a do písmene sehraná kapela.  Oceňuji kapelníkovu (Jan Sueneé Marek) schopnost nás velmi rychle sladit do stejného rytmu :).

Byl to velmi příjemný zážitek, který do celého dne vnesl trochu jiný nádech. Bylo to několik minut, kdy jsme „bušili“ do bubnů atd., ale stačilo to na to, aby alespoň v mém případě, se probudily velmi příjemné emoce a uvolněná nálada. A stačila nám k tomu, jako „nejostřejší“ nápoj, dobrá káva :). Tato zkušenost jen potvrzuje to, co je poměrně známým faktem – ono totiž „jen tak si zablbnout“ může pracovní výkon a přístup k práci jen a jen vylepšit.

Přeji Sueneému a jeho spolupracovníkům hodně úspěchů a hodně spokojených bubeníků. Nechám tomu „volný průběh“, ale věřím, že si ještě společně zabubnujeme.

* Stanislav Nožina, kouč
www.sn-coaching.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Spontánní bubnování®

Česky English