Dětský den v DC Thomayerovy nemocnice 2011

V sobotu 18.6.2011 již podruhé! Založili jsme tradici bubnování na Dětském dnu adoptivních a pěstounských rodin v Dětském centru Fakultní Thomayerovy nemocnice s poliklinikou v Praze 4 – Krči. Letos jsme na tuto charitativní akci přijeli už podruhé a určitě ne naposled!

Ačkoli nám počasí moc nepřálo, lilo jako z konve, nás ani návštěvníky to neodradilo. Celkem se zúčastnilo několik set dětí a dospěláků! Děti byly od maličkých po téměř dospělé, a přišly si na své, organizátoři pro ně připravili spoustu zábavy, obrovskou trampolínu, ukázku policejní jednotky taktického nasazení včetně ukázky živých koní, přišel i klaun, děti měly k dispozici nafukovací atrakce, kreslilo se na obličej a spousta dalších věcí čekala na malé i velké. A v neposlední řadě Spontánní bubnování, tanec a zpěv s Hudebně taneční skupinou Sueneé!

Vzhledem k počasí jsme se oproti loňskému roku, kdy jsme byli na trávě, přemístili přímo před vchod do budovy a pod párty stan, aby na nás nepršelo. Byli jsme tak v centru dění a zájem o bubnování byl velký, od dětí i dospělých. Hudebně taneční skupina Sueneé se sešla ve složení: Sueneé – organizátor a bubny, Martina Marková – bubny a koncová píšťala, Hana Janoušková – bubny, a naše nová členka Natálie Šimončičová – bubny. Byli jsme kompletní a show mohla začít!

Naše vystoupení trvalo s přestávkami tři hodiny a bavili jsme se u toho my i hosté. Příští rok se těšíme znovu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Spontánní bubnování®

Česky English