Dětský den v Dětském centru Thomayerovy nemocnice

Pan Ženíšek z Villa Dreucici nás oslovil, abychom přispěli svou troškou do mlýna při organizaci charitativní akce Dětského dne pro Dětské centrum Fakultní Thomayerovy nemocnice Praha My jsme rádi přijali!

Sešli jsme se ve složení Sueneé (lektor, bubny), Martina Marková (bubny, koncová flétna), Martina Vavrochová (bubny, tanec, zpěv) a Hana Janoušková (bubny) a už před druhou hodinou jsme připraveni sledovali, jak se v areálu objevuje stále víc rodičů s dětmi. Počasí nám přálo, tak jsme účastníky lákali venku pod širým nebem s bubny spoustou chřestidel a dalšími hudebními nástroji… a lidi přicházeli.

Děti byly z bubnů nadšené. Nejmenšímu bubeníkovi bylo sotva půl roku! Svoje si užili i rodiče.

V průběhu odpoledne děti přijeli navštívit i kouzelníci, kteří nás požádali, abychom je na bubny doprovodili při jejich představení, takže spontánní bubenický koncert proložený hrou na koncovou flétnu se počas představení změnil na dramatický doprovod kouzelníků. Po představení sprcha spontánního bubnování pokračovala až do konce akce.

Účast byla obrovská a zájemci byli nadšení. Organizátor, pan Ženíšek, náš přínos ocenil a my se těšíme na další bubenickou show pro děti i dospělé!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Spontánní bubnování®

Česky English